INTEL SSDPED1K375GA01 Solid State Drive
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
01
quantity
Product details
Category
Intel SSD P4800X Series (375GB, 1/2 Height PCIe x4, 20nm, 3D XPoint) Generic Single Pack
  • 375GB SSD Storage
  • Combine the attributes of memory and storage
  • System ram type: ddr_sdram
  • Package dimensions:1.3" (L) x 5.8" (W) x 9.0" (H)